Ürünlerimiz

19 LİTRE POLİKARBONAT DAMACANA

Akdağ Su | Damacana, 19 ltLADİK AKDAĞ DOĞAL KAYNAK SUYU tesislerinde 19 Litre polikarbonat damacana su dolumu son teknoloji ürünü olan yeni makine ile gerçekleştirilmektedir. 19 Litre polikarbonat damacanaların temizliğinde güçlü pompalar vasıtasıyla 11 aşamalı yıkama sistemi kullanılmaktdır. İlk olarak dış yıkama ünitesine giren damacanalar tam otomatik sistemle 11 aşamalı iç yıkama ünitesine girer. Sağlık Bakanlığı’ nca uygun görülen temizlik maddeleriyle yıkanan damacanalar 140º C sıcaklıkta buhar şoku ile dezenfekte edildikten sonra son olarak ozonlu su ile durulanır. Durulanan damacanalar yine tam otomatik sistemle doluma alınır.
10 Litre Pet Ladik Akdağ Su

Akdağ Su | 10 lt Pet Su330 L-0.5 L -1.5 L -5 L 10 L ve 180 ml-250 ml üretimleri, üretim hatları birbirinden ayrı olarak, kapalı imlahanelerde, profesyonel şefler ve oparatörler aracılığı ile el değmeden hijyenik ortamlarda, her aşamasında kalite kontrolleri yapılarak gerçekleştirilmektedir. DOĞAL KAYNAK SUYU LADİK AKDAĞ SU tam donanımlı laboratuvarında, uzman personelce, günlük olarak fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlere tabi tutulmaktadır. Ayrıca her ay iki kere olmak üzere Sağlık Bakanlığınca görevlendirilmiş personelce numune alınmakta ve suyun analizi resmi olarak yapılmaktadır.
5 Litre Pet Ladik Akdağ Su

Akdağ Su | 5 lt PetDOĞAL KAYNAK SUYU LADİK AKDAĞ SU ambalajlı su üretimini PET preform malzemesi kullanarak gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığından izinli ambalajlı su üretimine uygun PET preformlar AKDAĞ SU ’ da tam otomatik makinelerde 35-40 bar hava basınç sistemi uygulanarak şişe haline getirilir. Kapalı hava konveyörleri aracılığı ile yıkama bölümüne geçer burada ozonlu AKDAĞ SU ‘ yu ile çalkalanıp durulanır ve DOĞAL KAYNAK SU’ yu olan AKDAĞ SU dolumu yapılır. Tam otomatik makinelerde kapaklama, etiketleme, tarih ve seri kodlamasının yapılmasıyla konveyörler üzerinde schringlemeye geçer. Schringleme ile paketlenen ürünler streç makineleriyle sarılır ve stok alanına folkliftler aracılığı ile taşınır.
1,5 Litre Pet Ladik Akdağ Su

Akdağ Su | 1,5 lt Pet

DOĞAL KAYNAK SUYU LADİK AKDAĞ SU yeni fabrikasına geçişi ile bünyesine kattığı saatte 5 000 bardak su kapasiteli makinesiyle bardak suyunu 180, ve 250 ml’lik özel ambalajlarıyla piyasaya sunmaktadır. Üretimi biten LADİK AKDAĞ SU güvenilir ve yaygın bayii ağı ile profesyonel, güler yüzlü ve hızlı servis elemanlarıyla, ev ve işyerlerine özel AKDAĞ SU servis araçlarıyla sevk edilerek tüketiciye ulaştırılmaktadır.


0,5 Litre Pet Ladik Akdağ Su

DOĞAL KAYNAK SUYU LADİK AKDAĞ SU üretiminde kullanılan girdilerin kabulünden başlayıp; üretim, ambalajlama ve sevkiyat aşamasına kadar takip edilen tüm aşamaların öngörülen kalite standartlarında uygunluğunu sağlayarak, insan sağlığına verdiği önemle her zaman sağlıklı hijyenik ve kaliteli su üreterek,mevcut durumuyla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefesi olarak benimsemiştir.

Akdağ Su | Su Çeşitleri

250 ml Pet Bardak Ladik Akdağ Su

180 ml Pet Bardak Ladik Akdağ Su

330 ml Pet Bardak Ladik Akdağ Su